wtorek, 23 listopada 2010

Nowości ze świata KDE 4.6

Wiem, że długo czekaliście na ten post. Niestety nie będę dzisiaj pisał na ten temat, a jedynie chcę podlinkować wpisy na ten temat z innego bloga. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale na prawdę nie mam czasu ostatnimi dniami. Mogę obiecać, że następny wpis już będzie mojego autorstwa. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają tego bloga, to bardzo polecam. Autor często publikuje różne ciekawe informacje związane z Kubuntu, KDE, a także z innymi dystrybucjami.

Zapraszam do lektury wszystkich dziesięciu części z serii "Co nowego w KDE 4.6"

Czytaj

3 komentarze:

EuGene Wolfe pisze...

Nie chcę być złośliwy - w końcu to Twój blog i możesz sobie pisać co chcesz, ale... po co robić to bez sensu? Nie masz czasu, to nie pisz. Linki, które wkleiłeś są zapewne większości zainteresowanych bardzo dobrze znane - pochodzą z najbardziej chyba znanego bloga o KDE w Polsce i powielane są w wielu innych miejscach (w tym w newsowych agregatorach, jak linuxrss.pl)

GregKoval pisze...

Wydaje ci się EuGene :) Chciałbym mieć taki ruch na blogu jak ma Tomek, zresztą nie raz odsyłałem od siebie do wpisów na "Zainteresowania i pasje" i innych blogach, żeby nie dublować tematów w końcu jakby nie patrzeć Sheytan siedzi prawie u źródła informacji :) Tak więc do "najbardziej chyba znanego bloga o KDE w Polsce" jeszcze trochę mi brakuje a połowa odwołań dzisiejszych jest generowana z tego bloga.

EuGene Wolfe pisze...

@ GregKoval Ano widzisz... Widać w świecie KDE jeszcze za mały siusiak jestem, żeby się rozeznać. Ale odkąd się nim interesuję, to na tym blogu pojawiły się ze 3 wpisy, a na Twoim - ho ho albo i więcej - stąd moja ocena.

© 2010 Tomasz Dudzik