sobota, 20 listopada 2010

Kubuntu daily - redesign

Dawno już nie blogowałem. Trochę Was zaniedbałem, ale postaram się to wynagrodzić kilkoma wpisami, które pojawią się jutro. Jak pewnie część z Was wie znalazłem pracę ( w końcu ) przez co mój wolny czas spadł do minimum. Staram się też poświęcać go w dużej części mojej Kobiecie. ;) Korzystając jednak z wolnej chwili chciałbym przedstawić nowy projekt - strona codziennie budowanych obrazów ISO z deweloperskiej wersji Kubuntu. Zostałem poproszony o jej redesign. Wykonanie natomiast to zasługa Wojciecha Ryrycha. Projekt prezentuje się tak: 


Strona tymczasowo działa pod tym adresem. Jest w ciąż nie dokończona. Niedługo zapewne trafi pod właściwy adres i będzie już używana jako oficjalna. :)


Statusy projektówStrona Kubuntu jest już w 90 % ukończona. Brakuje właściwie kilku podstron związanych z rozrywką w Kubuntu oraz narzędziami dla programistów. Do tego pozostaje mi stworzyć kilka screencastów oraz ukończyć dokumentację. To z mojej strony. Główny deweloper zajmuje się obecnie utworzeniem struktur menu by powiązać całą nawigację w działający już system. Oczywiście wszystkie opóźnienia wynikają z braku czasu zarówno mojego, jak i Ofira. W każdym bądź razie projekt żyje i ma się dobrze. Powinniśmy spokojnie zdążyć przed kolejnym wydaniem Kubuntu by mieć stronę gotową na to wielkie święto. :)

Obecnie pracuję również nad komercyjnym projektem dla mojego znajomego. I chcę się pochwalić, że w końcu ktoś chce mi zapłacić za moją pracę, co mnie osobiście bardzo  cieszy. Oznacza to, że klient jest zadowolony. :D Dodatkowo w skład zamówienia wchodzi jeszcze wizytówka oraz materiał do oklejenia aut.

Poza tym, nie pracuję nad niczym innym obecnie. Chciałbym najpierw uporać się z obecnymi zadaniami. Co będzie później czas pokaże.

A teraz coś dla wszystkich spragnionych tych informacji. Mianowicie jutro w godzinach popołudniowych powinien pojawić się wpis na temat KDE. Postaram się nakarmić Was czymś ciekawym. Również małe podsumowanie informacji z innych blogów. :)

No, to byłoby na tyle dzisiaj. Teraz zmykam odespać ostatnie dwa tygodnie :D

Dobranoc :)

1 komentarz:

rrh pisze...

Tak, Wojciech Ryrych to klawy gość. :D

© 2010 Tomasz Dudzik