czwartek, 30 maja 2013

Experience 1.0 - Motyw logowania dla LightDM
Po kilku miesiącach prac, przygotowywania, dopieszczania i poprawek, mój pierwszy motyw dla LightDM ujrzał światło dzienne. Jest to pierwsza wersja, która może zawierać delikatne niedociągnięcia. Niestety z braku czasu nie jestem w stanie się nimi zająć już, a bardzo chciałem abyście mogli z motywu korzystać. Zwłaszcza Pan, który wielokrotnie pisał w tej sprawie maile. Bardzo dziękuję za zainteresowanie!

Motyw dostępny w wersji 32 jak i 64 - bitowej. Opis instalacji w załączonej paczce. Bardzo łatwa instalacja, każdy sobie poradzi. Niestety w obecnej wersji LightDM dla Kubuntu nie ma jeszcze graficznego instalatora motywów. Na pewno jednak się pojawi już niedługo. :)

Pierwsze wydanie, to tylko motyw logowania. Drugie będzie już zawierało splash screen, który ładnie się wkomponuje w cały proces logowania do systemu.

Zapraszam do pobierania, instalowania i zgłaszania wszelkich uwag. :)
6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

No to już pobieram. Odnoszę tylko wrażenie, że czegoś mi tu brakuje względem poprzednich podglądów. Na dole były ikony wyłącz, hibernuj i coś tam jeszcze na takim "pasku", a teraz ikony są w prawym dolnym rogu oraz brak zegara w górnym prawym rogu. Szkoda. Bardzo ładnie to wyglądało. Mimo wszystko cieszę się z ukończenia prac, przynajmniej tych początkowych, czekam na dalsze wyniki oraz komplet z splashem :)

Tomasz Dudzik pisze...

Wersja, o której piszesz, to tylko modyfikacje tego, co jest w standardzie. A tutaj jest kompletnie nowy motyw.

Coby jednak nikogo nie zasmucić, tamta wersja też leży na dysku i jest nawet sprawna. :) Udostępnię przy okazji splasha.

Anonimowy pisze...

Super :) zatem oczekuję z niecierpliwością kolejnych wydań :)

Anonimowy pisze...

Witam

Kiedy można się spodziewać kolejnego wydania z splashem?

Anonimowy pisze...

Witam

Trochę czasu już upłynęło, mam więc pytanie, jak tam prace na splashem i ekranem logowania?

Magda pisze...

Właśnie i jak tam ekran logowania?

© 2010 Tomasz Dudzik