sobota, 3 kwietnia 2010

Kubuntu zmienia logo

Kubuntu zmienia logo. Wygląda teraz, jak to z Ubuntu ;)

3 komentarze:

Grzesiek pisze...

mogliby bardziej popracować nad designem tej dystrybucji, żeby miała w sobie coś swojskiego. kiedy była oparta o KDE3, wszystko było OK. unikalny schemat kolorów, motyw kdm, ustawienia konquerora, całkowicie przebudowane ustawienia systemowe i wiele, wiele więcej.

a teraz gdy się porównuje screeny, to Kubuntu niczym się wizualnie nie różni od KDE ściągniętego z kde.org i skompilowanego.

Tomasz Dudzik pisze...

Akurat to, że jest domyślnie, jak KDE, to nie problem, bo KDE jest ładne. Problemem może być tylko używalność w standardowej konfiguracji pasków narzędzi, etc. Ja zawsze muszę przestawiać na wygodne dla mnie, bo seryjne są złe wg mnie. ;)

Bananikus pisze...

Ładne to nowe logo. :)

Tylko kubuntu do niczego się nie nadaje. :) Przynajmniej 9.10, nie wiem jak rozwojówka. W sumie to chyba urok Ubuntu samego w sobie. :)

Zresztą nawet gdyby działało stabilnie, to ja już nie mogę używać dystrybucji "mrożonych". Nie rozumiem zupełnie. Jak system dla zwykłych szarych ludzi, może mieć wszystko mrożone na pół roku. Dlatego zawsze używałem wersji rozwojowych, czy to było Kubuntu, Opensuse czy Fedora. :)

Teraz jestem na Archu i chyba już na nim zostanę. :) Rozumiem kernel, x.org, ale GRY, PROGRAMY czy choćby środowisko graficzne? Tego już nie rozumiem...

© 2010 Tomasz Dudzik