środa, 4 marca 2009

Zrzut ekranu marzec'09KDE 4.2.0

Stasks::menedżer zadań
PlayWolf::kontrolowanie Amaroka
PlasmaTheme::Air+zegar Glassiefied
Tapetka::kde-look

7 komentarzy:

batwing pisze...

W 3.5 nie miałem z tym problemów, a teraz po prostu czuję się, jakby specjalnie przede mną opcje poukrywano, więc zapytuję się: jak można przezroczystość panelu ustawić?!? Ja proszę, ja przekupiam...

Anonimowy pisze...

Nie można ręcznie. Jest to po prostu grafika wektorowa, więc szukaj jakiegoś motywu, z przezroczystością, która bedzie Ci odpowiadać.

Tomasz Dudzik pisze...

Jak na razie ustawienie przeźroczystości panelu nie może byś ustawiona z byle jakim motywem Plazmy. Tylko przeźroczysty motyw + efekty KWin. Ale, skro da się ustawić przeźroczystość menu spod prawego klawisza myszy na przykład, to możesz zgłosić wish na bugs.kde.org, coby zrobili możliwość przeźroczystości każdego panelu.

Barteqx pisze...

Wszytsko pieknie... tylko jak instaować prosto nowe Plasmoidy. Kompilacja każdego z osobna? w "Download new widegts" jest tylko parę pozycji a na KDE-look.org jest ich mnóstwo, tylko, ze wszędzie w formie źródeł...

Tomasz Dudzik pisze...

Plasmagic czy jak to się zwie jeszcze nie jest gotowy. On pozwala programistom piszącym plasmoidy zrobić z nich paczkę takim miły kreatorkiem. Bawiłem się tym kiedyś. Po spakowaniu taka paczka ma rozszerzenie .plasmoid i można ją zainstalować przez okienko dodawania nowych plasmoidów. Jeżeli paczki z takim rozszerzeniem pojawią się na kde-look to bedzie mozna je instalować bez kompilacji. Ale to pewnie w 4.3 dopiero.

mirek pisze...

Hmm w jaki sposób zrobiłeś separatory na dolnym pasku?

Tomasz Dudzik pisze...

PanelSpacer plasmoid z playground ;p

© 2010 Tomasz Dudzik