czwartek, 25 lutego 2010

LeftHand - nasze oprogramowanie również dla Linuksa.

Piotr Luszka, kierownik dz. Marketingu i Reklamy firmy LeftHand poprosił o opublikowanie informacji prasowej, na temat ich oprogramowania, które działa również pod systemami z rodziny Linuksa. Cytując wypowiedź Pana Piotra:


Przez ostatnie lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie aplikacjami działającymi pod systemami operacyjnymi Linux. Jest to związane z dużą oszczędnością kosztów, z coraz większą popularyzacją systemów Open Source oraz z bardzo szybkim rozwojem aplikacji, które nie ustępują już ani funkcjonalnością ani intuicyjnością produktom z serii Windows

 Takie podejście do systemów jest godne uwagi. Więcej firm powinno postępować w podobny sposób, wspierając swoimi produktami systemy linuksowe.

A oto treść dokumentu nadesłanego przez Pana Piotra:


Informacja prasowa

2010-02-24

Nowe wersje systemów do zarządzania od LeftHand


LeftHand Sp. z o.o. udostępniła najnowsze systemy wspomagające i poprawiające zarządzanie podmiotami z sektora MSP oraz NGO.
Oprogramowanie LeftHand dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Pozwala na zarządzanie  kluczowymi procesami występującymi w każdej firmie.
Najnowsze wersje systemów LeftHand: Pełna Księgowość, Mała Firma, Sprzedaż i Magazyn oraz Fundacja i Stowarzyszenie zostały rozbudowane o szereg przydatnych funkcji i udogodnień poprawiających i podnoszących możliwości efektywnego wykorzystania aplikacji do wsparcia codziennych procesów takich jak: finanse, sprzedaż , marketing, środki trwałe, analizy i raporty. Teraz dzięki nowym funkcjom: słownik tłumaczeń wydruków na j. angielski, seryjne noty odsetkowe, elastyczna maska obrotów i sald, raport cennik towarów magazynowych, zestaw raportów analitycznych w modułach paragonów i faktur oraz wiele innych, sprawia, że oprogramowanie staje się bardo elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.
Aplikacje LeftHand to zintegrowane systemy o budowie modułowej z możliwością przyznawania użytkownikom indywidualnych ról i uprawnień. Jako jedne z nielicznych działają sprawnie zarówno na systemach Linux i Windows. Dzięki możliwości  pracy w sieci Lan jak i Internet doskonale nadają się do pracy w środowiskach rozproszonych.
Przez ostatnie lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie aplikacjami działającymi pod systemami operacyjnymi Linux. Jest to związane z dużą oszczędnością kosztów, z coraz większą popularyzacją systemów Open Source oraz z bardzo szybkim rozwojem aplikacji, które nie ustępują już ani funkcjonalnością ani intuicyjnością produktom z serii Windows” Powiedział Piotr Luszka, kierownik działu Marketingu LeftHand Sp. z o.o.

Oprogramowanie oparte zostało na serwerze baz danych Firebird pozwalające na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami firm. Co więcej zastosowanie baz Firebird pozwala na łatwość integracji systemu z innymi aplikacjami oraz znacząco redukuje koszty utrzymania serwerów co jest niezwykle ważne w dzisiejszym modelu prowadzenia przedsiębiorstw.

Firma LeftHand  na łamach swojego serwisu www.lefthand.com.pl udostępnia 60-dniowe wersje testowe wszystkich  aplikacji.

 

1 komentarz:

AdeBe pisze...

Wow, z lekkim niedowierzaniem przeczytałem ten wpis. Chyba naprawdę zaczynamy być zauważalni na świecie. W każdym razie brawa dla LeftHand! Oby tak dalej!

© 2010 Tomasz Dudzik