poniedziałek, 11 stycznia 2010

Amarok 2.2.2 "Maya Gold" Wydany!Dzisiaj została wydana kolejna wersja poprawkowa znanego i cenionego odtwarzacza muzyki Amarok. W tej wersji wprowadzono wiele poprawek, ale także kilka nowości. Pakiety dla poszczególnych dystrybucji powinny być już gotowe. Sprawdźcie swoje aktualizacje. ;) W Kubuntu już są.

Przeczytaj notkę o wydaniu(ang.)

3 komentarze:

Podstavsky pisze...

Cholerka jasna - ale melanż :D
Nie wiem - seria 2 Amaroka kompletnie do mnie nie przemawia. To nie jest odtwarzacz - to zwykłe okno przystrojone przez windeco i "ponalepiane" parę elementów. Odtwarzacz powinien być festynem. Świecić się, reagować, żyć po prostu! Dopiero teraz dali equalizer jak widzę - no przecież to jest niedopuszczalne, żeby nie było tak ważnej opcji na początku wydania nowej serii. Dodatkowo nie potrafią go uzupełnić, albo dobrze przedstawić danych, które nam może udostępnić.
W porównaniu z tym, co prezentowali w serii 1.4 dla mnie on nie istnieje...
Gdzie wizualizacje? Gdzie dodatkowe, potrzebne opcje? Nawalą tych ikon dookoła okna i myślą że jest cool :D

Macius pisze...

Amaroka można coraz bardziej modyfikować, jak ktoś chce mieć teksty do piosenek to sobie je ustawi w tym samym oknie co playlista, jak ktoś lubi teledyski i chce ustawić do nich equalizer to też to zrobi, a jak ktoś tak jak ja chce starego amaroka w niewiele zmienionej obudowie to też sobie go ustawi

Tomasz Dudzik pisze...

Może nie od razu takie "dycho klabowe" z dużą ilością wodotrysków, ale fakt, brakuje mu kilku rzeczy jak chociażby wizualizacje. ;)

© 2010 Tomasz Dudzik