czwartek, 2 kwietnia 2009

KDE 4.2.2Wydano dzisiaj poprawkową wersję środowiska graficznego KDE4.2.2. Najważniejsze zmiany to:


  • Stabilizacja Krunnera

  • Ulepszenie działania KMaila

  • Poprawki w szybkości i eliminacja błędów w silniku KHTMLPełną listę zmian można znaleźć pod tym adresem

A teraz pozostaje czekać na paczuszki. :D

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wszystko spoko, tylko walczę z Amarokiem 2.0.2 bo nie chce muzyki odtwarzać :/ Mam nadzieję że w KDE 4.3 będzie już domyślnie.

Bananikus pisze...

To raczej nie wina Amaroka, że nie chce muzyki odtwarzać. Pobaw się ustawieniami phonona i się upewnij, że masz wszystkie kodeki potrzebne? No i jakie masz distro?

Anonimowy pisze...

Mam openSUSE 11.1 kodeki raczej mam wszystkie. Audacious mi odtwarza muzyke a Amarok nie. Pokombinuje jeszcze z kodekami może się uda.

Bananikus pisze...

Też mam Opensuse 11.1 i wszystko mi działa... Zobacz w ustawieniach Phonona czy nie masz tam ustawione PulseAudio, jeśli tak to zmień na twoją dźwiękową.

Anonimowy pisze...

Bananikus: W ustawieniach Phonona jest dobrze. To raczej wina kodeków bo Last.fm mi chodzi. Jakie kodeki masz zainstalowane ?? Ja mam zainstalowane Multimedia w openSUSE 11.1 ze strony www.susek.info. Jak masz coś innego to daj namiary to sobie podmienie.

Bananikus pisze...

Jaki masz silnik ustawiony w Phononie? Z tego co pamiętam to mi amarok odtwarzał muzykę tylko na xine, jak masz gstreamera to zmień na xine, jeśli nie pomoże, to dalej będzie się kombinować. :)

Anonimowy pisze...

Mam ustawione na gstreamera jak przełączę na xine to już nic nie działa nawet Last.fm

Anonimowy pisze...

Udało się zainstalowałem kodeki ze strony: http://opensuse-community.org/Multimedia teraz wszystko śmiga. dzięki za pomoc !!

© 2010 Tomasz Dudzik