czwartek, 19 lutego 2009

Kolejni zainteresowani

Robi się coraz ciekawiej. Szczerze mówiąc, kiedy zakładałem tego bloga nie sądziłem, że czytelników nazbiera się tak sporo. Oczywiście największą popularnością cieszą się artykuły o KDE4, niewątpliwie jest to gorący temat w świecie Linuksa na Desktopy. Ostatnio otrzymałem propozycję publikowania artykułów o KDE4 na Ubucentrum. Oczywiście wyraziłem na to zgodę. Jeden już nawet tam widnieje. Teraz możecie czytać o nowościach w KDE4 również na Ubuncentrum.net. Dziękuje Wam, bo bez Was blog byłby bezużyteczny. :)

2 komentarze:

Adam M. pisze...

No i oby tak dalej, a obiecuję, że będę Cię konsekwentnie nękał komentarzami :). Widzę, że konsekwentnie zmieniasz top - ten mi się wreszcie podoba :). Grafika, to nie obce mi zagadnienie, więc zwracam na takie rzeczy uwagę. Kto wie, może kiedyś jakąś kooperację zrobimy? :). Powodzenia w dalszym rozwoju bloga.

Tomasz Dudzik pisze...

Tak, zmieniam, bo za każdym razem coś mi się nie podobało. Postawiłem na prostotę i chyba się udało. :) Też lubię grafikę. Gimpuje dosyć często, co widać po wpisach na blogu. Po maturze może w końcu zacznę jakąś bardziej konkretną przygodę z wektorkami. Co do kooperacji, to czemu nie? :D

© 2010 Tomasz Dudzik